fbpx

Tennisevigastuste käsiraamat + Temtex kinesioteip Borealiselt

Soeta omale ”Tennisevigastuste käsiraamat” ja saad kingituseks Temtex kinesioteibi Borealiselt. Vaata täpsemat infot kinesioteipide kohta SIIT.

Tennis on maailma kõige ilusam ja põnevam spordiala. Tennis on maailma kõige karmim spordiala. Mitte ainult sellepärast, et on vaid võit ja kaotus. Tennis on julm ka selle poolest, et ei lase tihti erinevate vigastuste tõttu ala sel määral nautida, nagu me seda tahaksime. Kaotus väljakul pole nii hull kui see, et Sa lihtsalt mängida ei saa. Vaadata tennist platsi kõrvalt või telerist pole see. Tahaks ikka ise mängida, joosta ja lüüa palli nii, nagu võimed ja oskused lubavad. Et saaksime keskenduda tennise ilule, võlule ja valule, mitte tenniseväljaku välistele tegevustele.
Selleks me raamatu kokku panime ja välja andsime, et saaksite armastatud mängu rohkem nautida, paraneda kiiremini vaevustest.

Raamatu autor on kogemustega spordiarst ja harrastusmängija Kaidu Meitern, keda tunnustati hiljuti ka Kultuurkapitali kehakultuuri ja spordi sihtkapitali elutööpreemiaga. Vaata lähemalt SIIT.

Loodame, et see teos on väikeseks toeks kõigile, kes tennist mängida armastavad!

Kategooria: