fbpx

Digiajakiri Jooksja september 2022

2.99  (sisaldab KM)

Kaanel selle suve medalimees Janek Õiglane. Intervjuu on põhiliselt ikka spordi teemal, kuid ka natuke perest ja abikaasast. Janek on siiralt südamlik sportlane ja väga meeldiv oli temaga seda artiklit teha.
Suvel toimus palju ja kõik kahjuks ajakirja ei mahu. Saab lugeda välismaistest üritustest – Yukon River Quest Kanadas, Põgenemine Alcatrazist triatlon, kergejõustiku kokkuvõte Harry Lembergi poolt jpm. Samuti kodumaistest – Tõukeratta MM, IRONMAN, Tipust Topini, Vägilase jooks.
Persoonidena teiste seas Contra, sprinter Kreete Verlin, jalgrattur Romet Pajur, Maratonitiim.
Loomulikult ei saa kõrvale praktilistest nõuannetest. Harry Lemberg annab soovitusi maratonipäeval tegutsemiseks, Andres Lekko annab nõu rattahoolduse teemal, Martin Ilves räägib Tai massaažist, dr. Mihkel Mardna puusavigastustest, Endla Vaher annab kasulikud harjutused kõhulihastele, psühholoogia artikkel koostöös Kristel Kiensiga käsitleb spordisõltuvust, toitumise lehekülgedel tuleb Taimse Teisipäevaga koostöös juttu hoidistamisest ja hapendamisest.
Nagu ikka, ei puudu ka Priit Pulleritsu kolumn ja põnevad faktileheküljed iga rubriigi alguses.

Kategooria:

Kirjeldus

Septembrikuu Jooksja kaanepersoon on kümnevõistleja Janek Õiglane!

Jooksja on sportliku, tahtejõulise ja elus eesmärke seadva ja nende poole pürgiva inimese ajakiri. Jooksja kajastab lisaks jooksmisele kõiki vastupidavusalasid, millega Eestis tegeleda saab, nende hulgas on näiteks ujumine, kergejõustik, rulluisutamine, orienteerumine, seiklussport, suusatamine, triatlon, kepikõnd, jalgrattasport, ultrasport jne.

Jooksja kaasautorite ring on väga lai ning hõlmab nii professionaalseid ajakirjanikke kui ka oma ala entusiaste, kes ei pea paljuks oma treening- ja võistluskogemusi huvilistele jagada.

Võimalused ajakirja lugemiseks:

  • Saate lugeda igal ajal endale sobivalt seadmelt (lauaarvuti, sülearvuti, tahvel või nutitelefon)
  • PDF formaadis
  • Saate toote kohe peale ostmist kätte
  • Võimalik osta ühekordselt, ilma siduva tellimuseta

Ajakiri ilmub 6 korda aastas.