fbpx

Ajakiri Jooksja 2/2024

4.90  (sisaldab KM)

Jooksja on sportliku, tahtejõulise ja elus eesmärke seadva ja nende poole pürgiva inimese ajakiri. Jooksja kajastab lisaks  jooksmisele kõiki vastupidavusalasid, millega Eestis tegeleda saab, nende hulgas on jooksmine, ujumine, kergejõustik, rulluisutamine, orienteerumine, seiklussport, suusatamine, triatlon, kepikõnd, jalgrattasport jne.

Jooksja kaasautorite ring on väga lai ning hõlmab nii professionaalseid ajakirjanikke kui ka oma ala entusiaste, kes ei pea paljuks oma treening- ja võistluskogemusi huvilistele jagada.

Ajakiri ilmub 6 korda aastas.

Allpool saab lugeda värske ajakirja põhjalikumat ülevaadet.

Kirjeldus

Jooksja 15. aasta mahukas sünnipäevanumbris on tavakohaselt palju huvitavat lugemist erinevate rahvaspordi, vastupidavus ja muude spordialade kohta. Jooksja juubelinumbri kaanestaar on Eesti kiireim naine Üilme Võro, eraldi mahukas blokk on ajakirjas kõikide nende 15 aasta sündmuste ja persoonide kohta, mida Jooksja on kajastanud. Samuti on seekordses Jooksjas põhjalik ja ülevaatlik osa paljude enamlevinud ja kasutuses olevate jooksu- ja spordijalatsite kohta soovitus koos kommentaaridega.

 

Jooksja maht on seekord rekordiline ehk 300 lk, nii mahukat ajakirja pole Jooksja senise ilmumise ajaloos veel välja antud.