fbpx

Ajakiri Jooksja 4/2023

4.90  (sisaldab KM)

Septembrikuu Jooksja kaanel on Leonid Latsepov.

Jooksja on sportliku, tahtejõulise ja elus eesmärke seadva ja nende poole pürgiva inimese ajakiri. Jooksja kajastab lisaks  jooksmisele kõiki vastupidavusalasid, millega Eestis tegeleda saab, nende hulgas on jooksmine, ujumine, kergejõustik, rulluisutamine, orienteerumine, seiklussport, suusatamine, triatlon, kepikõnd, jalgrattasport jne.

Jooksja kaasautorite ring on väga lai ning hõlmab nii professionaalseid ajakirjanikke kui ka oma ala entusiaste, kes ei pea paljuks oma treening- ja võistluskogemusi huvilistele jagada.

Ajakiri ilmub 6 korda aastas.

Allpool saab lugeda värske ajakirja põhjalikumat ülevaadet.

Kategooria:

Kirjeldus

„Tippu jõudmine vajab mitmeaastast regulaarset tööd,“ ütles sügisnumbri kaanepersoon Leonid Latsepov. Inspireerivas intervjuus räägib ta oma teekonnast, kuidas maratoni jooksmise leidis ning mida tulevik talle tuua võiks.
Suvi oli täis põnevaid spordisündumusi! Vaatame tagasi, kuidas läks IRONMAN Tallinn ja Ülemiste Ööjooks. Uurime, mida teevad Eesti suusatajad suvel ja mida tähendab aerutajate Mount Everest.
Anname nõu, kuidas valida endale sobivaim maastikuratta võistlus ja kuidas toituda enne maratoni. Põnevaid teemasid jagub hulgi!