fbpx

Digiajakiri Jooksja 4/2023

2.99  (sisaldab KM)

„Tippu jõudmine vajab mitmeaastast regulaarset tööd,“ ütles sügisnumbri kaanepersoon Leonid Latsepov. Inspireerivas intervjuus räägib ta oma teekonnast, kuidas maratoni jooksmise leidis ning mida tulevik talle tuua võiks.
Suvi oli täis põnevaid spordisündumusi! Vaatame tagasi, kuidas läks IRONMAN Tallinn ja Ülemiste Ööjooks. Uurime, mida teevad Eesti suusatajad suvel ja mida tähendab aerutajate Mount Everest.
Anname nõu, kuidas valida endale sobivaim maastikuratta võistlus ja kuidas toituda enne maratoni. Põnevaid teemasid jagub hulgi!

Kategooria:

Kirjeldus

Septembrikuu Jooksja kaanel on Leonid Latsepov.

Jooksja on sportliku, tahtejõulise ja elus eesmärke seadva ja nende poole pürgiva inimese ajakiri. Jooksja kajastab lisaks jooksmisele kõiki vastupidavusalasid, millega Eestis tegeleda saab, nende hulgas on näiteks ujumine, kergejõustik, rulluisutamine, orienteerumine, seiklussport, suusatamine, triatlon, kepikõnd, jalgrattasport, ultrasport jne.

Jooksja kaasautorite ring on väga lai ning hõlmab nii professionaalseid ajakirjanikke kui ka oma ala entusiaste, kes ei pea paljuks oma treening- ja võistluskogemusi huvilistele jagada.

Võimalused ajakirja lugemiseks:

  • Saate lugeda igal ajal endale sobivalt seadmelt (lauaarvuti, sülearvuti, tahvel või nutitelefon)
  • PDF formaadis
  • Saate toote kohe peale ostmist kätte
  • Võimalik osta ühekordselt, ilma siduva tellimuseta

Ajakiri ilmub 6 korda aastas.