fbpx

Digiajakiri Jooksja suur kevadnumber 2023

2.99  (sisaldab KM)

Jooksja suur kevadnumber 2023

On juba traditsiooniks saanud, et Jooksja kuuest aasta jooksul ilmuvast numbrist on teine kõige mahukam. Nii ka seekord. Toome lugejateni 260 leheküljelise ajakirja, mis pakub ajaviidet pikemaks ajaks.

Kaanepersoon on seekord peaminister Kaja Kallas, kellega rääkisime pingelise ametikoha juures nii vaimselt kui füüsiliselt vormis püsimisest. Spordil on siinkohal oluline roll mängida ja kuigi Kallas igapäevaselt trenni teha ei jõua, siis õhtune jalutuskäik mõtete puhastamiseks on pigem reegel. Loo juurde andsid kommentaarid isa Siim Kallas, erakonnakaaslane Kristina Šmigun-Vähi ja tennisetreener Heiki Kanne.

Kui aasta jooksul ajakirja rubriigid vastavalt hooajale natuke varieeruvad, siis selles kevadnumbris on olemas kõik – jooksmine, talisport, jalgrattasport, triatlon, veesport, kergejõustik, matk-seiklus-orienteerumine ja tervis & taastumine. Neist kõige suurem ikka jooksmise rubriik, mis sisaldab ka 17 leheküljel jooksutossu tutvustusi. Hea aeg endale suvisteks treeninguteks sobivad välja valida!

Talispordi rubriik teeb hooaja ja ürituste kokkuvõtteid. Triatlon ja veesport räägivad, mida hooaeg toob. Põnevaid persoone ja nende saavutusi jagub motiveerivaks lugemiseks palju. Teiste seas näiteks spordihing Vahur Leemets, Eesti Suusaliidu tegevjuht Kristjan Koll, suusaorienteeruja Daisy Kudre, Everesti vallutama läinud Kunnar Karu.

Lisaks muidugi nõuandeid treeninguteks, erinevate põnevate alade ja võistluste tutvustusi.

Ootame lugema!

Kategooria:

Kirjeldus

Jooksja suure kevadnumbri kaanepersooniks on peaminister Kaja Kallas.

Jooksja on sportliku, tahtejõulise ja elus eesmärke seadva ja nende poole pürgiva inimese ajakiri. Jooksja kajastab lisaks jooksmisele kõiki vastupidavusalasid, millega Eestis tegeleda saab, nende hulgas on näiteks ujumine, kergejõustik, rulluisutamine, orienteerumine, seiklussport, suusatamine, triatlon, kepikõnd, jalgrattasport, ultrasport jne.

Jooksja kaasautorite ring on väga lai ning hõlmab nii professionaalseid ajakirjanikke kui ka oma ala entusiaste, kes ei pea paljuks oma treening- ja võistluskogemusi huvilistele jagada.

Võimalused ajakirja lugemiseks:

  • Saate lugeda igal ajal endale sobivalt seadmelt (lauaarvuti, sülearvuti, tahvel või nutitelefon)
  • PDF formaadis
  • Saate toote kohe peale ostmist kätte
  • Võimalik osta ühekordselt, ilma siduva tellimuseta

Ajakiri ilmub 6 korda aastas.