fbpx

Ajakiri Tennis näidisnumber

0.00  (sisaldab KM)

Kategooria:

Kirjeldus

Ajakiri Tennis ilmub järjepidevalt aastast 2007, seega juba 16 aastat. Ajakiri ilmub  4 korda aastas. Tennisel on nüüd sulgpalli- ja golfilisad, mis toovad lugejateni nende alade tegemisi.

Ajakirja Tennis kevadnumbri kaanestaar on meie endine TOP 100 tennisist Maret Ani, kes pikas loos räägib oma kolmest rollist – mängijana, treenerina ja nüüd ka peaaegu kolm aastat juba emana. Maret tunnistab, et ema roll on ikkagi raskem kui sportlase oma, sest vastutada tuleb kahe (Maretil on kaks väikest poega) elusolendi eest. Samas arvab ekstennisist, et mängijana põdes ta oma vigu rohkem kui nüüd, uues rollis. Igatahes autor Märt Roosna on kokku saanud värvika loo.

Võistlustest tuleb ajakirjas palju jutttu, sest talvel peeti aasta esimene slämmiturniir Australian Open, kaks tugevat ITF-i turniiri Tallinnas ja meeskond mängis Davise karikasarjas. Eesti jaoks need tulemused polnud roosilised, kuid vähemalt on Austraaliast huvitav lugeda Novak Djokovici uuest tulemisest ja sellest, kuidas Arina Sabalenka närvipinge ületas.
Aavi Dobrõs on Eesti tennises lausa legend ja hetkel meie vanim tegevmängija. Tema elulugu on ikka tõeliselt kirju – alustades II maailmasõjast ja keerulisest nõukogude ajast. Kuid mingil määral eluloolised on alati ka meie tulevikutegijate lood, ehkki neil veel vanust nii vähe, et rääkida ainult sellest, kuidas neist mängija sai ja mida oodata tulevikust. Ka Meistriklassi rubriigi kangelased on alles oma teekonna alguses, eriti taanlane Holger Rune. Kindlasti on lugejail huvtav teada, kui pikad on maailma parimad meestennisistid ning kujundaja kena joonis paneb nad täpselt õige pikkuse (ajakirjas muidugi vähendatud kujul) järgi paika. Lugemist on ajakirjas ka treenerite mängumaalt: millal tuua lapsed tennisetrenni ning lisaks Silver Karjuse kommentaar treeneri ja lapsevanemate koostööst.

Tennis tutvustab põgusalt veel kaht spordiala – sulgpalli ja golfi. Sulgpallis kirjutame noormängijatest ja nende õpetamisest, aga ka toimunud võistlustest, golfi osas on huvitav intervjuu USA-s õppiva Eesti koondise kapteni Mattias Varjuniga.

Head lugemist!