fbpx

Ajakiri Tennis kevad 2024

5.50  (sisaldab KM)

Kirjeldus

Ajakiri Tennis ilmub järjepidevalt aastast 2007, seega juba 16 aastat. Ajakiri ilmub 4 korda aastas. Tennisel on nüüd sulgpalli- ja golfilisad, mis toovad lugejateni nende alade tegemisi.

Trükist on ilmunud ajakirja Tennis 2024. aasta esimene number, mille kaanestaar on praegu kõige “kuumem” meestennisist Jannik Sinner. Itaallase või täpsemalt rahvuse põhjal tiroollase sporditee on väga õpetlik, eriti vanemate roll selles. Sinneri vanemad lasid pojal valida tennise, kuigi oleks soovinud näha teda mäesuusatajana. Samuti on Sinner kodunt kaasa saanud hea käitumise, mistõttu väljakul märatsemas või kohtunike peale karjumas teda ei näe.
Samast mehest tuleb juttu ka Austraalia lahtiste meistrivõistluste põhjalikus ülevaates, aga seal on muidugi pikalt räägitud ka naiste turniirist ja eestlaste seekord tavapärasest kahvatumast rollist.
Meistriklassi rubriigis saame tuttavaks Arthur Filsi ja Emma Navarroga, kelle parimad saavutused peaksid olema veel ees. Kindlasti on põnev teada, et Navarro on pärit miljardäri perest nagu ka tema kuulus kaasmaalanna Jessica Pegula.
Eesti Tennise Liidu küljed on peamiselt pühendatud noorte tennisele, kuid saame lugeda ka treenerite koolitusest. Kommentaar pessimismist tennises ja üldse spordis võib tekitada vastakaid arvamusi, kuid autor arvab, et lisaks eneseusule peaks mängija ikkagi tõsisemalt arvestama ka vastase võimalustega.
Ajakirjas Tennis jätkuvad ka tavapärased sulgpalli ja golfi rubriigid.

Head lugemist!